Awanse i spadki – II liga zachodnia

Posted by: admin  :  Category: relacje live, wyniki meczów piłkarskich

Sezon się już skończył, ale do ostatniej kolejki elektryzował kibiców, gdyż drużyny do ostatniej kolejki walczyły o awans. Przykładowo 2 liga zachodnia: pewni awansu byli zawodnicy Olimpii Grudziądz. Olimpia kilka kolejek przed końcem była pewna awansu, gdy dwie drużyny za jej plecami walczyły o awans To Zawisza Bydgoszcz walczył ze swoją zaprzyjaźnioną drużyną -  GKS Tychy o miejsce drugie premiowane awansem. I liga t0 dla tych zespołów miał być raj, niestety dla Tyszan awans musiał poczekać. GKS Tychy pewnie zwyciężył w ostatniej kolejce z Lechia Zielona Góra wygrywając aż 5:0 i czekał na wieści z Bydgoszczy, a tam prawdziwy dramat. Zawisza przegrywał do przerwy 1:0 z Czarnymi Żagań na własnym boisku. Dopiero w drugiej połowie bydgoski klub wziął się za odrabianie strat i wydarł zwycięstwo i awans po wątpliwym karnym na 1:1,a ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Zawiszy 2:1.